Сфера беттінгу в Україні стрімко розвивається, тому азартні сайти намагаються залучити більшу кількість активних гравців. В умовах конкуренції бк контори України нараховують беттерам різні бонусні формати. Їх можна використати для створення ставок. Після виконання умов вейджеру ці бонуси доступні для виведення. Правила користування бонусами встановлені кожною букмекерською конторою.

БК бонус України

Якщо ви розраховуєте на отримання прибутку, чесні розрахунки ставок, бонусні заохочення, потрібно обирати лише сайти з дійсними ліцензіями. Тільки легальні букмекери можуть гарантувати отримання прибутку користувачам. Якщо бк працює без дозволу, існують ризики шахрайства та неправомірного використання даних гравців.

Букмекерські контори, які платять реальні гроші, пропонують різні коефіцієнти виграшів, маржу, розпис. Ці технічні особливості важливі для укладення парі. Додаткові параметри букмекера визначають можливості для гравців, якими можуть стати перевагами. Наприклад, це різноманітні бонуси, доступні платіжні системи для отримання прибутку, функціонал, додатки, інші сервіси.

Вейджери в букмекерських конторах для бонусів

Переважно бонуси мають вейджери. Це правила відіграшу, які необхідно виконати для отримання реального заробітку. Без виконання умов вейджеру, якщо він закріплений за бонусною пропозицією, реальну цінність подарунку ви не зможете отримати. Бонусні гроші реально використовувати для укладення парі.

Букмекерські контори бонус — це можливість нарахування додаткових грошей, на які ви можете зробити ставки без ризиків. Навіть якщо ставка не буде влучною, особисті кошти вашого депозиту залишаються на рахунку. Найцінніші бонуси мають мінімальні коефіцієнти відіграшу. Також варто звертати увагу на встановлені терміни відіграшу. Якщо букмекер обмежує гравців, такі бонуси не завжди вигідно використовувати. Кожен беттер самостійно встановлює — відіграти подарунок або проігнорувати пропозицію.

Букмекерські контори Україна 2021 додатково можуть встановити типи парі, спортивні дисципліни, в яких можливо відіграти бонус. Це важлива умова вейджеру, яку не можна ігнорувати. Для визначення цінності бонусу скористайтеся простим алгоритмом розрахунку. Наприклад, букмекер дарує 100 гривень бонусу з коефіцієнтом відіграшу 10. Це означає, що лише після ставок на загальну суму 1000 гривен (100*10) ви отримаєте розмір подарунку. Мінімальні вейджери — найвигідніші пропозиції для клієнтів бк.

Класичні вимоги для отримання в букмекерських конторах бонусу при реєстрації

Реєстраційні бонуси новачкам створені для залучення нових гравців. Після створення особистого кабінету вони зможуть скористатися подарунковими грошима для укладення парі. Бк контори України визначають важливі умови для зарахування такого бонусного формату. Найчастіше вони передбачають виконання наступних кроків:

 1. Заповнення реєстраційної анкети. Інформація про гравця обов’язково має бути достовірною.
 2. Верифікація. На цьому етапі гравець має прикріпити скан паспорту у налаштуваннях.
 3. Прикріплення платіжних даних.
 4. Підтвердження особистої, платіжної інформації, контактних даних.
 5. Перевірка інформації адміністрацією.
 6. Поповнення рахунку на мінімальну суму, встановлену бк.

Кожна букмекерська контора може встановлювати додаткові умови, яких варто дотримуватися. В іншому випадку ви не можете розраховувати на зарахування вітального бонусу. Навіть якщо вам пропонують букмекерські контори бездепозитний бонус при реєстрації, найчастіше його нараховують лише після поповнення депозиту.

Формати в букмекерських конторах бонусів при реєстрації

Найчастіше букмекери пропонують фрібети з мінімальним коефіцієнтом вейджера. Після виконання обов’язкових умови реєстрації на депозиті гравці відображається вітальний бонус. Для отримання заробітку з нього потрібно зробити ставки на особисті кошти з урахуванням вейджеру.

Також існують вітальні бонуси у форматі промокодів. Для цього потрібно ввести спеціальний код при заповненні реєстраційної форми. Промокод має реальну матеріальну цінність, яка визначається його правилами.

Умови користування в букмекерських конторах бонусами

Визначимо важливі моменти, які варто враховувати при отриманні та відіграші бонусу. Якщо ви розраховуєте на отримання заробітку з бонусної програми, встановіть наступні особливості:

ОбмеженняБукмекери дозволяють створити один акаунт. Більша кількість не дозволена на жодному з порталів. Саме цьому адміністратори азартних сайтів відправляють запит на скани документів гравців.
Верифікація та додаткові документиУ деяких випадках адміністрація може зробити запис на додаткові документи або вихід гравця на відеозв’язок. Якщо гравець не виконує ці умови, адміністрація може обмежити доступ до бонусів та кабінету.
МахінаціїБудь-які махінації заборонені на сайтах букмекерів. Якщо ви шукаєте платформу для отримання бонусів та неправомірних дій, букмекери можуть визначити вашу небезпеку та занести до чорного списку. Не використовуйте програми та сервіси, які пропонують швидкий способі нечесного заробітку.
Доступ до ставок на спортБукмекер Україна дозволяє лише повнолітнім гравцям робити ставки та отримувати заробіток з бонусів.
Ліміти бонусівМайже усі бонусні формати мають обмеження з урахуванням максимальних сум заробітку. Особливо, якщо це стосується бездепів. Найчастіше гравцям нараховують до 1000 гривень у якості подарунку.

Для оцінки бонусної політики варто оцінювати конкретні пропозиції. Вейджери та умови отримання прибутку відрізняються, тому індивідуальні правила не слід ігнорувати. Букмекерські контори, які платять реальні гроші в рамках бонусних пропозицій, передбачають активність беттерів та встановлюють певні вимоги до гравців.

Крім реєстраційних призів бк дарують й інші подарунки. Вони пов’язані з поповненням рахунку, активністю клієнта, адресними заохоченнями, участю у розіграшах тощо.

Як визначити букмекерські контори, які платять реальні гроші?

Оскільки в Україні є багато букмекерських контор, серед цього різноманіття варто визначати вигідні портали. Варто визначати сайти, які відповідають критеріям надійності та високої якості:

 • дарують букмекерські контори бонус при реєстрації;
 • мають актуальну ліцензію;
 • пропонують зручні способи поповнення рахунку та отримання заробітку;
 • не обмежуються класичними спортивними дисциплінами для парі;
 • встановлюють зрозумілі умови беттінгу;
 • мають безліч гарних відгуків у мережі.

Чому дарують букмекерські контори бездепозитні бонуси?

Подарунки від бк передбачають виконання певних дій. Переважно вони пов’язані з поповненням рахунку або створенням ставки. Тільки після виконання певних правил беттер отримує гроші для використання їх в межах бк. Такий маркетинговий хід створений з метою залучення нових гравців, їх активності тощо.

Букмекерські контори бонус при реєстрації або інші формати заохочень нараховують тільки після виконання певних правил. Беттер повинен вміти аналізувати пропозицію, після чого користуватися нею або ігнорувати.

Інформація про бонуси в бк конторах України

Інформацію з детальним описом за конкретним бонусом ви можете дізнатися на офіційному сайті бк, через мобільний додаток або робоче дзеркало. Також існує варіант запиту до адміністрації бк. Оскільки перелік бонусів постійно оновлюється, потрібно постійно їх відстежувати. Можуть змінюватися не лише самі пропозиції, але й умови їх відіграшу.

Для зручності букмекерські контори бонус надсилають на електронну пошту. Для цього потрібно підписатися на розсилку. Такий спосіб забезпечує швидкий доступ до усіх вигідних пропозиції букмекера.

Хитрощі бк контор України

Деякі портали намагаються залучити більшу кількість активних беттерів нечесним маркетингом. Наприклад, адміністрація пропонує:

 • бонуси без поповнення рахунку. Для відіграшу будь-якого реєстраційного подарунку потрібні власні кошти;
 • бонуси без уточнень вейджеру. У цьому випадку встановлюють наявність вейджеру, але не публікують його деталі;
 • великі суми бонусів без відіграшу. Це неможливо, оскільки ніхто не бажає подарувати куш. Гравці можуть його лише заробити або отримати з дотриманням певних умов.

Пошук букмекерів України з найкращими бонусами

Найпростіше скористатися готовими оглядами та рейтингами. Якщо ви почнете самостійно аналізувати кожен сайт, на це можна витратити багато часу. У рейтингах фіксують не лише суми бонусів, їх різноманіття, але й умови вейджерів.

Якщо вам подобається сайт бк, проаналізувати актуальні пропозиції ви можете самостійно з переходом до розділу “акції”. Після оцінки ви зможете визначити, чи варто створювати акаунт та поповнювати рахунок.

Переваги та недоліки букмекерських контор з бездепозитними бонусами

Бонусна політика кожного порталу визначає її цінність, лояльність, рейтинги. Саме сайти з розширеними бонусними пропозиціями здатні привертати увагу новачків та підтримувати активність беттерів. Головними перевагами бонусів для клієнтів бк вважають:

 • у новачків є можливість створити парі без ризиків та використання власних коштів;
 • з фрібетами є можливість створити парі без залучення власних коштів;
 • кешбек мотивує на нові ставки на виключає нульовий депозит.

Букмекерські контори Україна 2021 за допомогою бонусів формують власні рейтинги та демонструють лояльність щодо своїх клієнтів, тому вважаються більш популярними. Вони завжди зустрічаються в рейтингових оглядах та привертають увагу гравців.

Мінусами використання бонусів вважають необхідність виконання умов вейджеру. Лише з дотриманням цих вимог гравці отримують реальний заробіток. Новачкам нараховують вітальний пакет лише один раз.

Які букмекерські контори в Україні 2021 мають солідні бонуси?

Увагу українських беттерів привертають наступні азартні портали з щедрими бонусними пропозиціями:

 • Фавбет. Дарує до 4500 гривень вітального фрібету;
 • БетВінер. Розмір вітального бонусу досягає 3500 гривень;
 • Вбет. Дарує новачкам до 3000 гривень вітального бонусу;
 • ПаріМатч. Нараховує 100% від суми першого поповнення рахунку;
 • ФанСпорт. Пропонує скористатися фрібеттом до 3000 гривень новачкам тощо.

Обирайте вигідні бонусні пропозиції з урахуванням не тільки величини бонусу, але й умов вейджеру. Саме правила відіграшу встановлюють складність отримання заробітку з бонусної пропозиції.

Висновок: чи варто обирати букмекерські контори бонус без депозита

Якщо букмекер пропонує вам заробіток без внесення коштів на депозит — це неточність, яку ви маєте розуміти. Для виведення заробітку з бонусу вам потрібно буде поповнити рахунок. Без відіграшу ви не зможете скористатися перевагами подарунку. Вітальні пакети, які букмекер Україна включає до переліку доступних бонусів, створенні для привертання уваги та залучення нових клієнтів.

Бонуси можуть нараховувати вам не тільки за активність на сайті, але й виконання певних завдань. Якщо ви бажаєте отримати більшу кількість бонусів, варто визначити їх умови. Якщо вейджер завищений, краще ігнорувати таку пропозицію. Букмекерські контори бонус без депозита з бонусними пропозиціями — не єдиний критерій при виборі бк. Якщо ви шукаєте якісну та надійну контору для беттінгу, враховуйте ключові умови отримання заробітку.